Přeskočit na obsah

Základní informace pro klienty*ky

Rozčílíte se někdy tak, že v návalu vzteku zraňujete své blízké a pak svého činu litujete? Komplikují vám výbuchy hněvu vztahy? Rádi byste to změnili, ale nevíte jak? Pak jste tady správně.

Téma násilí a zvládání vzteku se ve společnosti často přiřazuje hlavně k cis/heterosexuálním párům a jedincům. My ve SPONDEA jsme si však vědomi, že je to celospolečenský problém, který se dotýká všech nehledě na genderovou či sexuální identitu. Proto je náš program Chci ovládnout vztek pro všechny klienty*ky bez předsudků.

Pokud se vám někdy stává, že v návalu vzteku dokážete svým blízkým ublížit slovem, přílišnou kontrolou nebo fyzickou silou, neváhejte se na nás obrátit – naši zkušení pracovníci*e vám pomohou bez předsudků a stigmatizace. Obrátit se na nás můžete také v případě strachu, že někomu můžete v návalu vzteku ublížit.

Nabízíme krátkodobé poradenství a dlouhodobé individuální terapie, na kterých společně:

    • zmapujeme projevy hněvu a agrese
    • porozumíme tomu, co hněv spouští
    • naučíme se techniky zvládání hněvu
    • zaměříme se na prevenci nadměrné psychické zátěže
    • nacvičíme komunikačních dovednosti a zvládání konfliktů
    • porozumíme situaci partnera*ky anebo dětí, které jsou agresivnímu chování vystaveni
    • rozvedeme dovednosti pro zvládání každodenního života

Konzultace poskytujeme bezplatně pro všechny a bez předsudků.

Pro LGBTQ+ klienty*ky, kteří*é nemohou z důvodu větší vzdálenosti od Brna využít osobní konzultace, nabízíme bezplatně 10 on-line setkání anger managementu. Jedná se o 10 individuálních on-line konzultací s naším pracovníkem*pracovnicí.

Neváhejte a napište nám – i pokud si třeba nejste jistí, jestli je program vhodný právě pro vás. Na první mapovací konzultaci se s vámi pokusíme ve vaší situaci zorientovat a navrhnout pro vás to nejlepší řešení.

Konzultační hodiny

pondělí 8:00-16:00 
úterý až čtvrtek 8:00-16:00

Brno, Sýpka 25 (po předchozím objednání)

We offer anger management counselling sessions in English

For more information, please contact us at vztek@spondea.cz or +420 725 005 367.

„Hněv je emoce, kterou prožívá každý*á z nás. Nesmí ale přerůst v násilí. Ve SPONDEA víme, že s nahromaděnou agresí můžeme pracovat a ovládnout svůj vztek se lze naučit.“
Jiří Ammer, terapeut programu Chci ovládnout vztek

Akce a novinky 

SPONDEA nabízí nově 10 on-line setkání anger managementu pro LGBTQ+ osoby, které mají těžkosti se zvládáním vlastního hněvu a které nemohou z důvodu větší vzdálenosti od Brna využít osobní konzultace. Neváhejte nás kontaktovat.

SPONDEA otevírá další skupinový program pro může, kteří se chtějí naučit zvládat svůj vztek. Skupina startuje 7. února 2024. Další informace, přihlašování a kontakt najdete ZDE.